Холден Регала внатре внатре
Неодамнешно

Холден Регала внатре внатре

DEN 2.00

Достапно на барање

Подобрете го вашиот дизајн на ентериер со овој 7 in. X 48 in. MSI Holden Regalla vinyl плочки подови. Спарување со најразлични шеми за украсување, овој елегантен тротоарите нуди автентичен изглед на дрвени подови. Оваа винилна штица со ниско одржување има светло-кафеави тонови надополнети со потемна кафеава и сино-сина зрна. Мери 5 мм. Дебела и е вода, гребење, дамки и отпорни на заби. Неговата иновативна пред-приврзана поддршка обезбедува врвна удобност под нога, додека неговиот систем за заклучување на лесно впуштање го прави овој винил-штица-пријателски за DIY. Инсталирајте на кое било ниво на вашиот дом преку бетон, плута, плочка или дрво. Координирање на парчиња парчиња винил подови, вклучувајќи крајни капачиња, скалила, редуктори и Т-калапи се достапни за да му дадат на вашиот проект за живеалишта во затворен простор професионален, лесен финиш. Regalla Color Finish нуди автентичен изглед на вистинските дрвени штици. Дебелина од 5 мм x 7,13 инчи ширина x 48,03 во должина, дебелина на абење слој е 12 мил. Соодветна оценка за инсталација : над одделение, на одделение или под одделение. Може да се инсталира над повеќето постојни површини, вклучувајќи плочки, дрво, бетон и винил. Станбена и лесна комерцијална употреба. Лесно за чистење и одржување - 100% водоотпорен. За употреба само во затворено и во околини контролирани од температурата. 23,77 квадратни метри, 10 парчиња по случај. Тежината на случајот е 41,5 lb . реален изглед на дрво и втиснување. Пред-прицврстената подлога обезбедува подот што е топол, удобен и тивко под нозете. Лесна инсталација на DIY со помош на крајните споеви за заклучување на аголот на аголот.

Повеќе детали

Избор на купувачи