Weruva Полинезиска скара на скара црвена bigeye туна во аспична храна без жито, храна, мл. Лименки
Неодамнешно

Weruva Полинезиска скара на скара црвена bigeye туна во аспична храна без жито, храна, мл. Лименки

DEN 239.68

Достапно на барање

(12 пакет) Weruva Полинезиска скара на скара црвена bigeye tuna во аспична храна без жито, храна со влажни мачки, 10 мл. Конзерви (12 пакувања) Weruva Полинезиска скара на скара црвена bigeye туна во аспична храна без жито, храна со влажни мачки, 10 мл. Canssince 2006, семејството Верува има произведено здрава, високо вкусна храна за домашни миленици во објектот за храна. Рецепти богати со протеини, богати со протеини, кои се фокусирани на хидратација, обезбедуваат целосна и урамнотежена исхрана на вашата сакана миленичиња и хранливи класични класични рецепти за Верва, тоа е формулирано со совршено избалансиран спој на витамини, минерали и срце-здрава таурин, секој лесен отворен можен е конзерва Всушност, целосен оброк - самостојно или како вкусен пипер. Нема зрна, скроб или карагени. Богата со протеини и влага. За возрасни мачки. Пакет од 12.

Повеќе детали

Избор на купувачи