Стап за печење оган и вкус
Неодамнешно

Стап за печење оган и вкус

DEN 223.84

Достапно на барање

Наменети за цел живот, овие стапчиња за печење на оган и вкус се направени од врвни материјали и се издржливи и удобни. Направени за печење бел слез и топли кучиња, овие лесни за чистење може да се користат и на скара, оган јами или отворени пожари. Издржлив со стил : Направени од премиум материјали дизајнирани за цел живот. Удобно : Лесно за зафаќање и употреба со текот на времето. Лесно за чистење : материјалот од не'рѓосувачки челик е лесен за чистење дури и кога се соочува со леплива хаос. Суштинска алатка : Стапчињата за печење се основната алатка за правење S'Mores.

Повеќе детали

Избор на купувачи