12 W, 7 H Скулптура со ланци со златен метал
Неодамнешно

12 W, 7 H Скулптура со ланци со златен метал

DEN 287.84

Достапно на барање

12 "W, 7 " H Скулптура со ланци на златниот метал, со декод (2 брои) е уникатен додаток на вашиот стилски дом. Оваа скулптура ќе го воздигне изгледот на кој било стилски дом со своите димензии и текстурална привлечност. Дајте им на вашите бројачи, конзола и масички за кафе навестување на ексцентричен стил со овие апстрактни декор на скулптури. Оваа ставка се испорачува во 1 картон. Забележете дека оваа ставка е само за украсна употреба. Ironелезната скулптура прави одличен подарок за секоја пригода. Погодно само за употреба во затворен простор. Оваа ставка се испорачува целосно собрани на едно парче. Направено во Индија. Оваа статуа во боја на злато доаѓа како збир на 2. современ стил. Прегрнете го уметничкото изразување со стил кој ги истакнува смелите дизајни со елегантни линии, неутрални елементи и минималистичка естетика. Овој 2-парчен сет на геометриска фигура на жица е изработена од робустен и квалитетен железен материјал. Овие скулптури со табели истакнуваат метална златна завршница со мек сјај за нежен изглед. Овие геометриски метални скулптури имаат опустошена фигура на прстенот со крофни со пролетно тело со железна жица, која прикажува модерно уметничко дело. Секоја скулптура мери 11.60 L x 8.45 W x 6,75 H 10.10 L x 7.05 W x 5,80 H инчи, и колективно тежи 3,64 фунти. Овие скулптури со геометриски таблети со мала големина покажуваат две пролетни фигури на крофни, поврзани заедно преку нивните тела на Централните дупки. Избришете чиста со сува крпа. Металните шипки се свиткани и залепени во прстени во форма на 3Д решетки. Современ стил. 12 "W, 7" H Скулптура со ланци на златниот метал, со декод (2 брои) прави совршен додаток на кој било дом.

Повеќе детали

Избор на купувачи