Стиснете Ја Топката За Ослободување Од Стрес, Топката За Ослободување Од Стрес Стискајте Анксиозност Олеснување Декомпресија Топка Играчка За Деца Над Години
Неодамнешно

Стиснете Ја Топката За Ослободување Од Стрес, Топката За Ослободување Од Стрес Стискајте Анксиозност Олеснување Декомпресија

DEN 1.00

Достапно на барање

Функција : 1. Идеален за ослободување од стресот за возрасни и деца. Помош за подобрување на координацијата рака-око, набљудување, когнитивен развој.2. Исто така одлично за подобрување на циркулацијата на крвта во рацете, погодна за играње на деца над 3 години.3. Високо отпорен на кинење и не се крши лесно, флексибилен, растеглив дизајн, прекрасна играчка за декомпресија.4. Изработен од многу мек материјал, не само што го намалува стресот, туку обезбедува и забавна активност во затворен простор и за деца и за возрасни.5. Може да донесе многу забава за влечење, држење, истегнување, влечење, фрлање и отскокнување на овие топки, интересно искуство со игра.Спецификација : Тип На Ставка : Материјал За Топка За Ослободување Од Стрес : Тпр Соодветна Возраст : Над 3 Години Список На Пакети : 1 х Топка За Ослободување Од Стрес 1. Идеален за ослободување од стресот за возрасни и деца. Помош за подобрување на координацијата рака-око, набљудување, когнитивен развој. 2. Исто така одлично за подобрување на циркулацијата на крвта во рацете, погодна за играње на деца над 3 години. 3. Високо отпорен на кинење и не се крши лесно, флексибилен, растеглив дизајн, прекрасна играчка за декомпресија. 4. Изработен од многу мек материјал, не само што го намалува стресот, туку обезбедува и забавна активност во затворен простор и за деца и за возрасни. 5. Може да донесе многу забава за влечење, држење, истегнување, влечење, фрлање и отскокнување на овие топки, интересно искуство со игра.

Повеќе детали

Избор на купувачи