Пластични Самостојни Стапчиња Мраз Мувла Со Рачка Калапи За Мраз Еднократно Производител На Сладолед
Неодамнешно

Пластични Самостојни Стапчиња Мраз Мувла Со Рачка Калапи За Мраз Еднократно Производител На Сладолед

DEN 136.80

Достапно на барање

Описоваа мувла за сладолед има 6 решетки за правење стапчиња мраз. Изработен е од врвен и без материјал за мирис. Тоа е многу креативно и безбедно. Ако сакате сами да правите сладолед дома, тоа е совршен калап за да се забавувате со семејството или пријателите. Најдобар подарок за деца или возрасни.Карактеристики-Боја : Зелена.- Материјал : ПП.- Сзи : Прибл. 16,5 x 14,7 x 14cm/ 6,5 x 5,79 x 5,51 инчи.- Користење на премиум ПП за да бидете сигурни дека вашето здравје, издржливо и безбедно.- Со стабилна основа за поддршка, калапите за мраз можат да бидат уредно и цврсто фиксирани на основата за да заштедат простор во фрижидерот.- Можете да ги користите повторно и повторно за да направите целосно природни големи замрзнати задоволства како што се сок, пудинг од желе и јогурт со овошје, итн.- Само ставете вода и други работи што сакате да ги додадете во калапот, а потоа ставете ги во фрижидер, ова е во ред.- Користејќи го за да направите домашни замрзнати закуски со вашето семејство и пријатели за забава. 2 парчиња Пластични Самостојни Стапчиња Мраз Мувла со Рачка Калапи За Мраз Производител На Сладолед За Повеќекратна Употреба (мраз Поп, Ѕвезда).

Повеќе детали

Избор на купувачи