Студената индустрија плажа залив и карпа апстрактни бранови сина зелена сликарска слика платно wallидна уметност дизајн од etteанет Вертентес, 24 24
Неодамнешно

Студената индустрија плажа залив и карпа апстрактни бранови сина зелена сликарска слика платно wallидна уметност дизајн од etteанет

DEN 639.68

Достапно на барање

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 24 x 1,5 x 24 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од etteанет Вертитес.

Повеќе детали

Избор на купувачи