Tupleple Industries Woman Woman Standing Windswept Breeze Distant Beach House House Gallery завиткана од платно печатење wallидна уметност, дизајн од Том Милко
Неодамнешно

Tupleple Industries Woman Woman Standing Windswept Breeze Distant Beach House House Gallery завиткана од платно печатење wallидна

DEN 719.84

Достапно на барање

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 20 x 1,5 x 16 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за висини . уметнички дела се однесуваат на : на отворено; Лице; Човечки; Зграда; Куќа; Женски; Плажа. Дизајн од Том Милко.

Повеќе детали

Избор на купувачи