Колекцијата за украси „Ступел дома“ добра господине врвна капа со глувче и монокет тиркизна слика затегната платна wallидна уметност, 17
Неодамнешно

Колекцијата за украси „Ступел дома“ добра господине врвна капа со глувче и монокет тиркизна слика затегната платна wallидна

DEN 671.84

Достапно на барање

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 17 x 1,5 x 17 инчи.

Повеќе детали

Избор на купувачи