Tuphel Educational Stegosaurus диносаурус животни и инсекти Сликање сив пловиј врамен уметнички печатен wallид уметност
Неодамнешно

Tuphel Educational Stegosaurus диносаурус животни и инсекти Сликање сив пловиј врамен уметнички печатен wallид уметност

DEN 1.33

Достапно на барање

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 21 x 1,7 x 17 рамка, 20 x 1,5 x 16 платно уметност. Големините на лебдечката рамка вклучуваат Стандард : 21 x 1,7 x 17 преголеми : 31 x 1,7 x 25. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Рака се протегаше над трајната фондација на дрво, а потоа се постави хартично во модерна рамка за кутии . Уметнички дела се однесуваат на : животно, диносаурус, рептил, Т-Рекс, Стегосаурус (Стего-Сау-Рус). Дизајн од Стефани Работник Марот.

Повеќе детали

Избор на купувачи