Мачка со кафеави очи Сликање на печатење на завиткано платно
Неодамнешно

Мачка со кафеави очи Сликање на печатење на завиткано платно

DEN 2.67

Достапно на барање

Ова привлечно уметничко дело е совршено за подобрување на декор на која било просторија во вашиот дом. Пристигнува подготвено да се обеси и сигурно е дека е точка за разговор на вашиот следен собир. Печатење на мачки со кафеави очи на завиткано платно : ликовно платно печатење од Парвез Таџ. Професионално се протегаше рака. Галерија завиткана во одржливо, невородно дрво. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност. Уметнички потпис на предната страна.

Повеќе детали

Избор на купувачи