Комбо -фудбалски сет на Светски куп, големина на фудбалска топка, печатење на знаме на САД во САД
Неодамнешно

Комбо -фудбалски сет на Светски куп, големина на фудбалска топка, печатење на знаме на САД во САД

DEN 319.84

Достапно на барање

Светскиот куп на ФИФА е меѓународно признат натпревар низ целиот свет, што се случува на секои 4 години. Светскиот куп е најпрестижниот фудбалски турнир во светот, како и највисоко гледаниот и следеше единечен спортски настан. Комбо -фудбалскиот сет на Светскиот куп ФИФА 4 PC има сè што ви треба за да уживате во фудбалските клоци и да вежбате во вашиот локален парк. Овој сет вклучува големина 5 (официјална големина) САД ФИФА Фудбалска топка, САД FIFA 32oz Sickeeze шише, пумпа за топки во САД ФИФА и торба за влечење на ФИФА ФИФА. Официјален лиценциран производ. Совршен сет за подароци. Вклучува големина 5 фудбалска топка, пумпа за топка, шише со стискање од 32oz, торба за влечење. Вклучува основни предмети за фудбалот во задниот двор.

Повеќе детали

Избор на купувачи