Денвер Бронкос - Постер за wallид на Justinастин Симонс, 14.725 22.375 Рамка
Неодамнешно

Денвер Бронкос - Постер за wallид на Justinастин Симонс, 14.725 22.375 Рамка

DEN 2.67

Достапно на барање

Овој меѓународен трендови НФЛ Денвер Бронкос - Justinастин Симонс 22 wallиден постер е дизајниран со високо квалитетни, повеќебојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно обесете го овој врамен постер со приложената закачалка за пилања за да украсите која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Постерите за врамени трендови имаат премиум сатен -финиш што обезбедува динамични бои без рефлексивен сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во најразлични бои за да се надополни секој декор. Лесна и лесна за висина конструкција создава брза инсталација користејќи ја приложената закачалка за пила. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 14.725 "x 22.375", со рамка : 16,5 "x 24,25" x.75 ".

Повеќе детали

Избор на купувачи