Стерлинг Сребрен Полиран Дијамантски Пар Сет Овален Обрач Ear Мери 21,5 х Широк Густ Накит Гиф
Неодамнешно

Стерлинг Сребрен Полиран Дијамантски Пар Сет Овален Обрач Ear Мери 21,5 х Широк Густ Накит Гиф

DEN 319.84

Достапно на барање

12мм Сребрен Полиран Дијамант-Исечен Комплет Од 2 Парови Овален Обрач Уши - Мери 21, 5х12мм Широк 1,5 мм Дебелина - 2,0 Грама Во Сребро - БЕСПЛАТЕН подарок - подготвена кутија за накит-Дебелина : 1,5 мм - Ширина На Предметот : 12 Мм - Должина На Предметот : 21,5 мм - Затворање Обетка : жица 925 обетки со обрач во стерлинг сребро ; ширина : 12мм ; Хипоалергично ; Никел Слободен € 12мм 925 стерлинг Сребро полиран дијамант сече 2 Пар Постави Овални Обрач Earri Мерки 21, 5х12мм широк 1.5 мм Дебел Накит gif. ● Совршен подарок за мама тато баба ќерка сестра или нана За неговата или нејзината годишнина Роденден Божиќ денот на Вљубените свадба лилјак мицва доаѓа подарок подготвен во кутија за накит. ● Убав накит за жени и мажи изработен со цврсти метали со печат 10к 14к жолто злато бело злато или 925 сребро. За ваше целосно задоволство ние нудиме 45 ден парите назад гу.

Повеќе детали

Избор на купувачи