Дезирегем Природна Нореена Јаспис Стерлинг Сребро Возрасни Жени Обетки Накит SDE52657
Неодамнешно

Дезирегем Природна Нореена Јаспис Стерлинг Сребро Возрасни Жени Обетки Накит SDE52657

DEN 868.32

Достапно на барање

Бренд-Дезирегем; Главно Создавање Камен-Природно; Главен Камен-Нореена Јаспис; Главна Камена Боја-Црвена, Жолта Главна Големина На Камен-15х15 мм; Должина На Производот-2 инчи; Тежина На Производот-4,80 Грама (Вклучувајќи Скапоцен Камен Пол-Женски; Возрасна Група-Бренд За Возрасни-Дезирегем. Главен Камен Создавање-Природно. Главен Камен-Норена Јаспис. Тежина На Производот-4,80 Грама (Вклучувајќи Скапоцен Камен И Сребро). Должина на производот-2 инчи. Главна Големина На Камен-15х15 мм. Главна Камена Боја-Црвена, Жолта И Сива. Производ-Обетки. Пол-Женски. Возрасна Група-Возрасни. Овие прекрасни класични подароци за накит за возрасни се совршени за носење со кој било дизајнер или секојдневна облека. Бидете изненадени од ова . Спарете го овој накит за гордост со кој било од вашите омилени ансамбли за да создадете свој стил. БЕСПРЕКОРНА ЗАВРШНИЦА : има врвна завршница која нуди долготраен СЈАЈ РАЗНОВИДНОСТ : ова има уникатен дизајн кој може да се стилизира СЕКОЈДНЕВНО УДОБНО : тој е лесен и удобен што го олеснува носењето долги часови.

Повеќе детали

Избор на купувачи