Тема женска американска вишок на вкрстениот градски градник
Неодамнешно

Тема женска американска вишок на вкрстениот градски градник

DEN 223.84

Достапно на барање

Доживејте ја крајната удобност и покриеност со овој спортски градник од LA Thread. Од вашето секојдневно мелење до теретана, се соочувате со леснотија со секое движење. Комплетирајте со отстранливи чаши, средна поддршка и крцкав грб за додаден стил. Материјал : 79% полиестер/21% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. тип на чаши : отстранливи чаши. Покриеност : Умерено покритие. Ниво на поддршка : средна поддршка. Затворање : стил на пуловер. Ремени или тип на половината : Еластични ленти и лента за половината. Карактеристики : Деколте за вишок, лента еластична лента за половината, еластизирани ленти за грб на грбот, отстранливи чаши, влага за влага. Spepriceенски конец на конец за вкрстување на спортски градник.

Повеќе детали

Избор на купувачи