Солени Премиер 9 10 Врховен Ретривер Ролна Говедско Месо
Неодамнешно

Солени Премиер 9 10 Врховен Ретривер Ролна Говедско Месо

DEN 2.33

Достапно на барање

Нашите Американски џвакања од Сурова Кожа доаѓаат во широк асортиман на форми и големини. Нашата сурова кожа доаѓа од 100% американски врвни говедски кожи, рерна исушена до совршенство во нашата сопствена сертифицирана фабрика лоцирана во Мексико. Сите наши производи се проверуваат и тестираат, следејќи ги строгите стандарди ЗА квалитет на храната НА ГФСИ и доаѓаат со гаранција за задоволство. Солената Премиерна Сурова Кожа го контролира забниот камен, помага во чистење на забите и непцата и ја задоволува природната потреба за џвакање. Солени Премиер 9/10 " Врховниот Ретривер Ролна Говедско Месо.

Повеќе детали

Избор на купувачи