Рачно Изработени Женски Клип За Коса Пердув Свадба Обични Фасцинаторски Глави
Неодамнешно

Рачно Изработени Женски Клип За Коса Пердув Свадба Обични Фасцинаторски Глави

DEN 143.84

Достапно на барање

Рачно Изработени Женски Клип За Коса Пердув Свадба Обичните Фасцинаторски Глави Имаат 100% сосема нов и квалитетен.Количина : 1pc New моден дизајн, Многу популарен.Материјал : Полиестерприменете се на пол : Големина За Возрасни : големината од околу 30х26 см одговара најмногу, еластична Мека и модерна многу удобна Ткаенина за Истегнување,совршен подарок за себе или за пријателите.Плс Забелешка : Различен компјутер има различен монитор, бојата може да биде мала разлика.Ви благодариме за вашите сфаќања. Содржина на пакетот : 1 X ЛЕНТА ЗА КОСА КЛАСИЧНИ БОИ. НЕМА ТРАГА. СОВРШЕН ЗА ПОДАРОК. УНИКАТЕН ДИЗАЈН. НЕНАДМИНАТА ПРЕНОСЛИВОСТ.

Повеќе детали

Избор на купувачи