Полиран титаниум свадбен бенд со дизајн на удобност
Неодамнешно

Полиран титаниум свадбен бенд со дизајн на удобност

DEN 319.84

Достапно на барање

Овој титаниумски прстен е отпорен на абење и хипоалергичен. Се одликува со луксузна удобност. Полиран 8мм титаниумски свадбен бенд со удобно вклопување дизајн : титаниум изградба на облека отпорна и хипоалергиченкаделукс удобност одговара за дополнителна удобност на носителот.

Повеќе детали

Избор на купувачи