Подобри домови и градини дафодили и свеќа на маргаритки, Оз
Неодамнешно

Подобри домови и градини дафодили и свеќа на маргаритки, Оз

DEN 406.40

Достапно на барање

Подобрите домови и градини дафодили и свеќа на маргаритки ќе го наполнат вашиот простор за живеење со утешен и светло мирис. Оваа свеќа со ограничено издание има сладок мирис на цветаат дафодили, маргаритки и магноли, споени со сончева фрезија, ведра портокалова цвет и мошус. Оваа миризлива свеќа со двојно wick ќе обезбеди чиста, па дури и изгорување што ќе го наполни вашиот дом со убави и примамливи ароми. Ставете ја оваа свеќа во кујната, дневната соба или трпезаријата каде што можете да уживате кога ќе ги забавувате гостите или во секое време сакате да се опуштите. Затегнете го фитилот периодично за да промовира дури и горење. Истражете го целиот избор на подобри мириси на свеќи и градини за да ги откриете вашите омилени. Создадете добредојде и релаксирачка атмосфера со подобри домови и градини дафодили и свеќа на маргаритки. Подобри домови и градини на производите вклучуваат многу декор предмети. Можете лесно да ги пронајдете вистинските артикли со тоа што барате специфичен вид на производ, проверка на категории или прелистување по колекција. Можете лесно да ја надградите просторијата и да ја направите да изгледа поголема со додавање на светлосни тела или ламба. Држачите на свеќи се одличен начин да се направи секоја просторија да се чувствува поинтимна, а килимите и декоративните перници ја прават вашата спална соба или дневна соба да изгледа повеќе добредојдена. Погледнете го изборот на wallидна уметност за да ја персонализирате секоја просторија. Подобри домови и градини дафодили и свеќа на маргаритки, 17 мл : мирис на цветаат дафодили, маргаритки и магнолии. Фузиран со сончева фрезија, портокалова цвет и мошус. Двоен-вик запалена тегла свеќа со декоративен капак. Миризлива восочна свеќа. Ароматичен и освежувачки мирис. Истражете го целиот избор на свеќи од подобри домови и градини за да ги пронајдете вашите омилени.

Повеќе детали

Избор на купувачи