Уметност Стакло Ансамбли Стакло Завет Свеќа Носителот, Во собата на 2
Неодамнешно

Уметност Стакло Ансамбли Стакло Завет Свеќа Носителот, Во собата на 2

DEN 3.00

Достапно на барање

Ајде да се подготвиме за некои ум-дува иновации! Донесе во меур 2-пакет споени стакло свеќа завет сет и чест на вашиот креативен инстинкти. Совршен додаток во внатрешноста на вашиот дом, овој прекрасен додаток ја исполнува вашата соба со блескав сјај на радост. Карактеристики на производот : Од Колекцијата Спрингдејл. Комплет од 2 носители на свеќи во современ стил. Вклучува 2 квадратни држачи за свеќи. Може да собере групација на чајна светлина, мал столб или топчести свеќи (не се вклучени). Комплет од 2 носители на свеќи во современ стил. Се препорачува само за внатрешна употреба. 4 инчи висок за 4 инчи широк за 4 инчи длабок. Се препорачува само за внатрешна употреба. Димензии : 4 "H x 4" W x 4 " D. Материјал (И) : стакло.

Повеќе детали

Избор на купувачи