Герсон 12. Во Х Метал Рустикален Кафеав Цилиндар Фенер Со Дрвена Основа
Неодамнешно

Герсон 12. Во Х Метал Рустикален Кафеав Цилиндар Фенер Со Дрвена Основа

DEN 319.68

Достапно на барање

Овој прекрасен фенер има дрвена основа со метален рустикален цилиндар за веѓи украсен со геометриски дизајни што ќе фрлаат прекрасни дизајни под свеќи низ секој простор. Совршен за секоја маса, полица или друга рамна површина, овој фенер е одлична опција кога треба да додадете допир на текстура или димензија во вашиот дом. Мешаните материјали од топлото зрно дрво и античкиот кафеав метал се собираат за да создадат безвременски шарм. Мерки 7.25 во Д х 12.2 Во Х. Украсени со геометриски дизајни кои ќе фрлат прекрасен дизајн. Создадете поканувачки проток во секој простор. Совршен за секоја маса, полица или други рамни површини. Избришете ја со влажна крпа. Свеќа не е вклучена.

Повеќе детали

Избор на купувачи