Женски долна облека крпеница боја цврсти плетеници гаќички црна xl
Неодамнешно

Женски долна облека крпеница боја цврсти плетеници гаќички црна xl

DEN 2.67

Достапно на барање

Големина : М половината : 56-70см/22.05-27.56 '' опсег на тежина : 45kg-50kg Големина : L половината : 60-79cm/23.62-31.10 '' 'Опсег на тежина : 55kg-60kg Големина : XL половината : 72-84cm/28.35 -33.07 '' Опсег на тежина : 60kg-65kg Големина : xxl половината : 76-91cm/29.92-35.83 '' опсег на тежина : 65kg-70kg женски долна облека за крпеница во боја Цврсти плетени гаќички црни XL. Умерено покривање на грбот; Беспрекорен дизајн; Мека ткаенина за истегнување нуди флексибилно вклопување дизајниран за целодневна удобност. Удобни гаќички со меки еластични ленти за половината и ленти за нозе. Одлична ткаенина, исечена рака и машина зашиени. Забележете, големината на гаќичките може да има разлики помеѓу различна боја. Pants Patchwork боја во боја на долна облека, бикини, цврсти женски кратки брифинзи.

Повеќе детали

Избор на купувачи