Изобилство Козметика Блескајте Ја На Течен Сјај Ајлајнер Нобел Аметист
Неодамнешно

Изобилство Козметика Блескајте Ја На Течен Сјај Ајлајнер Нобел Аметист

DEN 1.00

Достапно на барање

Искра потег во само едно лизгање користејќи ја Оваа Изобилна Козметика долгоносен сјаен течен ајлајнер. Формулата отпорна на брановидни бранови и низата сјајни нијанси веднаш ќе донесат блескаво влијание на секој ден до ноќен изглед. Корисни како-да водич вклучени. Формула за градење, брзо сушење и отпорна на дамки. Може да се носи сам или слоевит над сенката за очи. Четка со тенок врв за прецизна примена.

Повеќе детали

Избор на купувачи