Англиска Премиер лига 14 Сингл ламба за сенка, Тотенхем Hotspurs
Неодамнешно

Англиска Премиер лига 14 Сингл ламба за сенка, Тотенхем Hotspurs

DEN 2.33

Достапно на барање

Осветлете ја вашата соба за игри, гаража или колекција со официјално лиценцирана ламба со единечна сенка од 14 " Синџир. Над девет стапки на кабелот обезбедува многу опции што висат. Осветлете ја омилената област со оваа од еден вид официјално лиценцирана сингл -ламба за сенка. Официјално лиценцирана уметност од обете страни на сенката на ламбата на полирезин. Повлечен ланец за работа со вклучување/исклучување. 110 V места за домаќинства. Максимална сијалица за сијалица : 60 W (не е вклучен). Мерки со кабел со 3 донгла во должина. Во должина. Во должина на висечки ланец 36 ". Димензии на ламбата : 14 "x 14" x 9,5 ".

Повеќе детали

Избор на купувачи