Optimus Prime Transformers pinata, влечете ја жицата
Неодамнешно

Optimus Prime Transformers pinata, влечете ја жицата

DEN 2.00

Достапно на барање

Истурете малку забава на роденденската забава на вашето дете со оваа Optimus Prime Transformers Pinata. Оваа пината за влечење на Transformers е обликувана исто како и Optimus Prime и ќе ја наполни роденденската забава на вашето дете Трансформатори со акција Autobots. Пополнете ја Pimus Prime Pinata со најмногу 2lb бонбони и фаворити (Pinata Filler не е вклучен) пред да ја обесувате од таванот или гранката на дрвото. Потоа, поставете ги сите нагоре за да се свртат со влечење низа од дното сè додека еден среќен гостин не ја избира жицата што ја отвора пината. Како бонус, оваа трансформатори ја повлекуваат низата пината може да се чуваат по забавата да се користи како кул декорација во собата на вашето дете. Направете ја вашата забава вистинска експлозија со купување на остатокот од нашите резерви на партии Трансформер. 1 Оптимус Премиер Трансформатори влечат низа пината. Повлечете ја мерките на пината 25,5 "H x 10.25" w. Пополнете со до 2lb бонбони и забави (продадени одделно). Поставете ги децата да извлечат 1 од 12 жици за да ги ослободат бонбоните внатре. Забава за детска трансформатори со тематска забава за роденден. Комбинирајте се со повеќе партиски материјали за трансформатори.

Повеќе детали

Избор на купувачи