Фрцолор Лента За Глава Коса Јога Спорт Еластична Лента За Пот Снабдува Лента За Коса Танцување Глава Трчање Скринчи Ленти Еластични
Неодамнешно

Фрцолор Лента За Глава Коса Јога Спорт Еластична Лента За Пот Снабдува Лента За Коса Танцување Глава Трчање Скринчи Ленти Еластични

DEN 207.84

Достапно на барање

Описr. r.Оваа ставка е едноставна унисекс лента за глава за спорт. Користете за време на вежбање за да го избегнете влијанието на потта врз главата и челото за време на вежбањето. Прекрасен, професионален стил, многу меѓу луѓето. Исклучително удобен за носење, не оштетувајќи ја вашата кожа.R. r. Карактеристикиr. r. - Боја : Жолта.р. - Материјал : Крпа.р. - Големина : околу 41х1х0, 5см.р. - Направено Од ткаенина, има фина изработка и добра издржливост, ви дава нов изглед и ви нуди удобен допир.р. - Користете за време на вежбање за да го избегнете влијанието на потта врз главата и челото за време на вежбањето.р. - Растеглив, многу лесен за употреба, исто така подарок за вашите девојки . р. - Убав, професионален стил, многу меѓу луѓето . - Исклучително удобен за носење,не оштетувајќи ја вашата кожа . 9 х Лента За Коса. Направено од ткаенина, има фина изработка и добра издржливост, ви дава нов изглед и ви нуди удобен допир. Користете за време на вежбање за да го избегнете влијанието на потта врз главата и челото за време на вежбањето. Растеглив, многу лесен за употреба, исто така подарок за вашите девојки. Прекрасен, професионален стил, многу меѓу луѓето. Исклучително удобен за носење, не оштетувајќи ја вашата кожа.

Повеќе детали

Избор на купувачи