Шише За Складирање Парфеми
Неодамнешно

Шише За Складирање Парфеми

DEN 160.00

Достапно на барање

Шише За Складирање парфеми вашиот омилен мирис,. на гаута да се освежите во текот на денот, но вашето шише со парфем е премногу големо за носење? Нашето Шише За Складирање Парфеми е само решението. Наполнете до 0,17 течни мл од вашиот омилен мирис за удобни допири во секое време, насекаде.До 70 спрејови. (што може да се види)Нашето ултра мало шише со спреј за атомизатор обезбедува до 70 спрејови од вашиот омилен мирис, за освежен горен дел што ќе ви трае со месеци во едно полнење. Нашата млазница за притисок со фино прскање испушта дарежлива магла од вашиот мирис на потпис секој пат : тоа е како да имате парфем со целосна големина, но без тежината на шишето. Јасен индикатор за прозорец на шишето со атомизатор ви овозможува да го следите нивото на парфемот внатре.Полнењето е едноставно само фатете го парфемот и одете. Нашето Шише За Складирање Парфеми прави освежување додека сте во движење лесно и без стрес. Едноставно прскајте еднаш (или двапати или три пати) и впијте го вашиот омилен мирис. Совршен за состанок ноќ, интервју за работа или ноќно излегување во градот со вашите девојки, ова шише со спреј за атомизатор е крајното задолжително во вашата спојка или чанта.Чекор 1 : Отстранете ја млазницата за прскање од шишето со парфем.Чекор 2 : Ставете го дното на шишето со атомизатор врз пумпата за парфеми.Чекор 3 : Притиснете И задржете додека не се наполни атомизаторот (сепак не пополнувајте до 100% ).Четири прекрасни боизберете го Вашето Шише За Складирање Парфеми од виолетова, сребрена, црна и розова завршница. Блесокот на боја може да биде ултра-глам и да изгледа мистериозно, но сепак шик. Фасцинирајте ги пријателите кога ќе го извлечете елегантниот шприцер и повторно ќе го нанесете вашиот парфем.Носете насекаде само 3 х 0,4 инчи (Л х Ш) и речиси бестежински, лизнете го овој распрскувач со големина на кармин во вашата вечерна спојка, џеб од јакна или мала торба за шминка за миризливи допири во текот на работниот ден или во текот на ноќта додека се забавувате.< Шише За Складирање Парфеми.

Повеќе детали

Избор на купувачи