Џебови замрзнати сендвичи пиперни пица 2-пакет
Неодамнешно

Џебови замрзнати сендвичи пиперни пица 2-пакет

DEN 0.33

Достапно на барање

Ставете се со протеини и гориво на сендвичи со посно џебови што се наводнуваат со уста. Направено со премиум месо, 100% вистинско сирење и без вештачки вкусови. Сега тоа е легитимно. Ставете се со протеини и гориво на сендвичи со посно џебови што се наводнуваат со уста. Направено со премиум месо, 100% вистинско сирење и без вештачки вкусови. Сега тоа е легитимно.

Повеќе детали

Избор на купувачи