Подобри домови и градини што висат торба за облека со облека
Неодамнешно

Подобри домови и градини што висат торба за облека со облека

DEN 303.84

Достапно на барање

Без разлика дали патувате или само чувате облека за сезоната, подобри домови и градини што висат облека за облека со облека, го олеснуваат заштитата на облеката. Изработена од издржлива сива ткаенина, оваа торба за облека е подготвена да се дружи со цврста метална кука од која било шипка за складирање на плакари, врата или лента за виси во возила. Има затворање на патент што ја извршува целата должина на торбата за да ви овозможи лесно да ја депонирате и да ја повлечете облеката без прекумерно брчки или преклопување, лента за носење на дното за лесен транспорт, и прозорец за патувања што ви овозможува да ги прикажете вашите информации за лесна идентификација . Подобрите домови и градини што висат торба за облека со облека за облека е одличен начин да ја задржите вашата висечка облека свежа и згрижена за складирање или додека патувате. Подобри домови и градини што висат облека со патент со облека, совршена за складирање на висечка облека, костуми, фустани и многу повеќе. Сигурно виси на постојните шипки за складирање на плакари, влезови или ремени во возила . Мерки 24 "x 3" x 54 ". Вратете ја облеката лесно без прекумерно брчки или преклопување. Дизајнирано со лента за носење на долниот дел за лесен транспорт. Се одликува со прозорец за патувања што ви овозможува да ги прикажете вашите информации за лесна идентификација. Доаѓа подготвен да се обеси без потребно склопување. Изработен од траен неутрален сив полиестер и други влакна.

Повеќе детали

Избор на купувачи