Гори Тоалетна Торба За Шминка Мултифункционално Преклопено Патување За Перење Носете Голем Висечки Патент
Неодамнешно

Гори Тоалетна Торба За Шминка Мултифункционално Преклопено Патување За Перење Носете Голем Висечки Патент

DEN 0.33

Достапно на барање

Speicfication : Големина : 9,84 x 8,26 x 5,11 инчи материјал : ВИСОКОКВАЛИТЕТНА 600d оксфорд крпа боја : Црвена,Виолетова,Црна,Сива,небесно сина, Темносина карактеристика : лесен дизајн со две одделни прегради. Чувајте ги сите работи организирани, предмети за брзо грабање.Практични и функционални : Главната голема преграда има шест мрежести џебови и доволно просторија за складирање.дното на торбата има голема торба за складирање, можете да ставите козметика, тоалети или дигитални производи во неа.Вградена силна висечка кука, лесна за чување на лавици за крпи, шипки за туширање или копчиња на вратите.Пакетот Вклучува : 1x Козметички Bag Note : (1) 1 см=0,39 инчи.Поради разликата во методот на мерење, дозволете отстапување од 1-2см.(2) Поради поставките на компјутерскиот монитор, осветлувањето, снимањето и други фактори, бојата може да биде малку поинаква. ТОРБА ЗА ТОАЛЕТ ЗА ПАТУВАЊЕ со ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : Големина 9,85" Х 8,3" Х 5",вклучувајќи 6 одделени мрежни прегради,2 странични џебови,1 предна патент торба,1 долна патент торба за лесно држење на сите ваши потреби за патување и козметика,како шминка,крпи, шампон, сапун, четка за заби, паста за заби, комплет за бричење и многу повеќе.Каква разноврсна стилска висечка тоалетна торба за мажи жени додека патуваат. УНИКАТЕН ДИЗАЈН НА СУВО ВЛАЖНО ОДВОЈУВАЊЕ ОД 2 СЛОЈА : горниот слој е за суви предмети, долниот слој е за влажен ones.It може да ги оддели влажните крпи од сувите предмети и повеќе не треба да се грижите дали влажните крпи ќе бидат извалкани. Овде можете да поставите и долна облека, приватност или други предмети што треба да се чуваат посебно. Вие заслужувате таква практична машка виси тоалетна торба. СПЕЦИЈАЛНА ТОРБА ЗА ШМИНКА ОД КАТЈОНСКА ТКАЕНИНА : Катјонската ткаенина е полна полиестерска ткаенина.Општо земено, катјонската свила е плетена во насока на искривување, додека обичната полиестерска свила е во насока на географска ширина. Тие обоени соодветно и имаат ефект на 2 бои на оваа торба за туширање.Исто така, оваа ткаенина е водоотпорна и отпорна на набори.Никогаш не треба да се грижите за избледување на бојата,проблеми со издржливоста. ЗАДОЛЖИТЕЛНО НЕШТО ЗА ПАТНИЦИТЕ, деловните мажи и ентузијастите на отворено.Оваа разноврсна тоалетна торба можете да ја користите во теретана, додека кампувате, на долгорочно патување со ранец или на ноќевање во хотел. Доживејте го еднаш и никогаш повеќе нема да сакате да патувате без него.Само поштенски и оди!.

Повеќе детали

Избор на купувачи