Тркало Лого Одговара изберете: 2003-АКУРА МДХ
Неодамнешно

Тркало Лого Одговара изберете: 2003-АКУРА МДХ

DEN 142.24

Достапно на барање

СКФ го измисли првиот Само-усогласувачки Топчест Лежиште во 1907 година и сега е лидер на пазарот во Технологиите на Лежишта. Топчестите лежишта се потпираат на елементи во форма на сфера распоредени во редови за носење товари и движење. Тие се идеално прилагодени за апликации кои бараат низок отпор на триење или можности со голема брзина. Повеќе од 100 години, светските инженери, техничари и механичари се обраќаа до СКФ за најдобри можни решенија. Производите НА СКФ се дизајнирани и произведени според највисоките стандарди за квалитет, обезбедувајќи долг живот и безбедност. Тркало Лого Одговара Изберете : 2003-2006 АКУРА MDX и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Повеќе детали

Избор на купувачи