Фламинго Туш Завеса Модерен Полиестер Хотел Стил Ткаенина Машина Водоотпорен Со Куки За Бања
Неодамнешно

Фламинго Туш Завеса Модерен Полиестер Хотел Стил Ткаенина Машина Водоотпорен Со Куки За Бања

DEN 3.33

Достапно на барање

Пакет : 1 х Туш Завеса, 12 х Куки. Материјал : Полиестер, Пластика. Димензии На Производот : . Големина С-36Х72 " /90х180см(со 6 дупки). Големина М-60х72 " /150х180см(Со 9 Дупки). Големина Л-72Х72 " /180х180см(Со 12 Дупки). Тип На Соба : Бања. Стил : Туш Завеса. Водоотпорна Печатена Ткаенина Завеса За Туширање Со Метални Шипки И Бели Пластични Куки. Направено Со Издржлива Полиестерска Ткаенина Што Може Да Се Пере За Долготрајна Употреба И Стил. Пондерираниот Раб Помага Да Се Задржи Завесата На Место; Металните Громови Отпорни На ' Рѓа Го Зајакнуваат Горниот Заглавие. Обезбедува Привлечност За Приватност И Декор За Бања; Користете Со Или Без Облога За Завеси За Туширање; Машина За Перење. , За Целосна Покриеност На Штандот За Туширање; Вклучува 12 Бели Пластични Куки За Завеси За Туширање Завеса За Туширање Фламинго, Декорација На Бања, Декорација На Фламинго, Подарок За Ноќта На Вештерките. Премиум Материјал : Еколошка Водоотпорна Полиестерска Ткаенина,Водата Брзо Се Лизга И Се Суши. Исклучителен Дизајн : Hd Печатење И Со Живописни Бои, Донесете Ја Вашата Бања Потрајна Хармонична Декорација. Лесен За Употреба : 12 Бесплатни Куки И Армирани Решетки Со Горниот Заглавие За Лесно Инсталирање. Мулти Големини : Одговара Стандардна Големина Када И Мала Бања Туш Кабина. Мулти Опции : Не Само Мермер Туш Завеса, Но, Исто Така,Апстрактни Ленти Таписерија,Божиќ, Ноќта На Вештерките Туш Завеса, Затемнување Крпа, Прозорец Завеса, Поделба Позадина.

Повеќе детали

Избор на купувачи