Смешно Дрво Жаба Во Када Туш Завеси 3Д Жаби Бања Завеси Во Собата За Бања Бања Завеси Душеци Килими За Тоалет Декор
Неодамнешно

Смешно Дрво Жаба Во Када Туш Завеси 3Д Жаби Бања Завеси Во Собата За Бања Бања Завеси Душеци Килими За Тоалет Декор

DEN 1.33

Достапно на барање

Опис : . Количина, една туш завеса. Опис на материјалот : Изработен од висококвалитетна водоотпорна полиестерска ткаенина, дише, мека и удобна за носење. Перформанси на производот : водоотпорен, ефикасен против мувла, ефикасно и брзо сушење; отпорност на висока температура, завеса за туширање со топла вода високата температура не се деформира, не се чувствува добро; нетранспарентно за заштита на приватноста, допир задебелена невидлива приватност; дизајн на метална шипка, така што куките за завеси за туширање се повлекуваат по своја волја за да се продолжи работниот век на завесата за туширање. Фино шиење, извонредно и убаво, со пондерирана оловна линија, ветроупорна и заклучувачка температура. Структура на додатоци : може да се користи самостојно како едноставна завеса за туширање со низок профил, опремена со куки, лесна за инсталирање, без напор. Применливи сценарија : оваа завеса за туширање е изработена од водоотпорен 100% полиестер. прекрасните бои НА DIY можат да одговараат и да се вклопат со вашиот постоечки декор. Можете да го подарите како подарок на другите на семејни собири, празници и родендени. Тој е издржлив и ќе трае со години. Инструкции за перење : машина за перење : нослива и издржлива, ви заштедува енергија, удобна, без избледување по миењето. Внимание : . Машинско перење со ладна вода. Ве молиме, не избелувајте и не вртете го сонцето. Поради разликите помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Поради рачно мерење, ве молиме дозволете грешка од 1-2 см. Инструкции за печатење : еднострано печатење. Материјал : Полиестер. Функција : Отпорен На Вода.

Повеќе детали

Избор на купувачи