Mellow 4 вентилирана мемориска пена душек, кратка кралица
Неодамнешно

Mellow 4 вентилирана мемориска пена душек, кратка кралица

DEN 1103.68

Достапно на барање

Вентилираниот топер на Mellow е направен со 4 инчи овластена сертифицирана, премиум мемориска пена за да го обнови стариот душек за максимална удобност и подобрен квалитет на спиењето. Нејзиниот дизајн на отворени ќелии за дишење го оптимизира протокот на воздух, помагајќи да се намали телесната топлина и да се помогне да се задржи вашиот топер свеж подолго време. Мемориската пена е добро позната по своите карактеристики на контурирање на телото и удобност за олеснување на притисокот низ целото тело. Откако ќе легнете, нашите врвови за меморија од пена ќе започнат да реагираат на температурата на вашето тело и ќе почнат да се обликуваат во вашата форма, рамномерно дистрибуирајќи ја вашата тежина. 4-инчен мемориски пена за пена, дизајниран за идеална поддршка за олеснување на притисокот. Вентилираниот дизајн го оптимизира протокот на воздух и ја намалува заробената топлина на телото. Неверојатна удобност со мемориска пена во согласност со телото. Одговорната активна суспензија изолира движење за да обезбеди непречен сон за вас и вашиот партнер. Направено со сертифицирана пена за сертифицирање за перформанси, емисии и управување со животната средина. 3-годишна гаранција на производителот. Меморија за пена душек за да го надградите квалитетот на спиењето. Изолира движење за непречен сон. Достапни големини : Близнак, Твин-Кл, полн, кралица, квадратна кралица, крал и Калифорнија Кинг.

Повеќе детали

Избор на купувачи