Накит 14к Жолто Злато Обичен Мал . Мерач Со Кои Се Соочува Правото Гравирање Момче Главата Шарм
Неодамнешно

Накит 14к Жолто Злато Обичен Мал . Мерач Со Кои Се Соочува Правото Гравирање Момче Главата Шарм

DEN 2.00

Достапно на барање

Атрибути цврст полиран14к Жолт златен печат опис На производот Материјал : Примарна Чистота : 14клина На Предметот : 18ммчарм/Дебелина На Елементот : 0,035 мерач материјал : Примарен : Златна Ширина на Предметот : 10 Ммпроизвод Тип : Накит Тип На Накит : Приврзоци И Шарм Продадени По Единица : Секоја Ширина На Кауција : 4 mmmaterial : примарна боја : должина на жолта пошта : 1 mm 14k Злато Загарантирано, Автентицирано со печат Од 14k. Бесплатна Стандардна Испорака во САД. Направено со БРИЛИЈАНТНА Изработка. Кавга Слободен Враќа. Предметите се помали од она што се појавува на фотографијата. Фотографијата е зголемена за да покаже детали.

Повеќе детали

Избор на купувачи