10кт Жолто Злато Менс Круг Дијамант Сите Гледајќи Око Шарм Другар Cttw
Неодамнешно

10кт Жолто Злато Менс Круг Дијамант Сите Гледајќи Око Шарм Другар Cttw

DEN 1.67

Достапно на барање

10kt Жолто Злато Менс Круг Дијамант Сите Гледајќи Око Шарм Приврзок 5/8 Cttw Изработени во 10kt Жолто Злато. 5/8 Карати вкупна тежина. Тежи 3,68 грама (приближно). Синџирот не е вклучен. Сите дијаманти се природни и без конфликти по потекло.

Повеќе детали

Избор на купувачи