Примарно Злато Каратно Жолто Злато Лесно Милгрин Половина Круг Бенд Големина 12
Неодамнешно

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Лесно Милгрин Половина Круг Бенд Големина 12

DEN 4463.68

Достапно на барање

Вечен како и вашата наклонетост кон него/неа, овој свадбен бенд е совршен избор за идниот сопруг/сопруга. Обликуван од 10 каратно жолто злато, оваа лесна лента широка 5 мм има рабови од милгрин за совршен изглед. Оваа полукружна лента е достапна во големина на прст 12. Метална Тежина : 3,14 грама. Накит Тип : Парична Казна. Прстен Стил : Милграин Свадба Бенд. Пол : Унисекс. Метал : Злато.

Повеќе детали

Избор на купувачи