Приказна За Играчките На Дизни Зборувајќи Рекс
Неодамнешно

Приказна За Играчките На Дизни Зборувајќи Рекс

DEN 3.00

Достапно на барање

Оваа Приказна За Играчки На Дизни Зборувајќи Рекс зборува до 20 од неговите класични фрази со притискање на копче. Рекреирајте ги омилените сцени додека слушате вистински филмски дијалог. Ќе ги воодушеви обожавателите и колекционерите со својот иконски стајлинг, големите детали за личноста, основната артикулација и познатите фрази. Оваа играчка За Рекс што зборува Доаѓа во пакет"Пробај Ме" за да можете да го слушнете однапред и е идеален додаток на вашите додатоци или прекрасен подарок за секој обожавател да ужива. Основната артикулација ви овозможува динамично позирање и многу забавна и забавна игра додека се средувате и полетувате во движење. Оваа Приказна За Играчки На Дизни Што Зборува Рекс им овозможува на децата да играат улоги и да раскажуваат приказни одново и одново за возбудливи авантури и акција. Внесете ја магијата на филмот директно во вашата куќа и донесете му радост на вашето дете додека се збришуваат во забавни ескапади. Приказна за играчки на дизни Зборувајќи Рекс : Возраст : 3 години и повеќе. Омилен лик Од Приказната За Играчки Дизни/Пиксар навистина зборува назад. Бои инспирирани од филмот, стајлинг и големи детали за личноста. Зборува до 20 од неговите класични фрази. Асортиманот вклучува Вуди, Џеси, Баз или Рекс. Секоја бројка се продава одделно,. Основната артикулација овозможува динамично позирање и игра. Доаѓа во пакет" Пробај Ме". Дизни Зборува Рекс бара 3 батерии копче ќелија, вклучени.

Повеќе детали

Избор на купувачи