Компанијата за усогласување со затворање на копчињата и шами за перници
Неодамнешно

Компанијата за усогласување со затворање на копчињата и шами за перници

DEN 863.84

Достапно на барање

Искуство што никогаш не сте го имале со овие свилени меки капаци на дувлата кои се чувствуваат скоро хедонистичко, овој раскошен сет ќе ги донесе вашите соништа на едно ново ново ниво. Лизгајте помеѓу кориците и оставете си wallид во декаденцијата дека оваа постелнина нуди целосна големина на кралицата вклучува : сет од 3 парчиња вклучува еден капакот на дувечката и две шами за перници. ЦЕЛ/Кралицата со големина на кралица мерки за покривање 90 ”x 90” инчи и вклучува затворање на копчињата. Перници Шамс измери 20 ”x 26” инчи со декоративна прирабница од 1,5 ”и затворање на преклопување на грбот за елегантен, беспрекорен изглед. Исто така, достапни во целосна/кралица и крал/Калифорнија кралски големини . Елегантен и живописен : Полнете го овој заштитен слој над вашиот утешител, ќебе или вметнување на дух наместо горниот лист. Корисно и практично, капакот на Duvet се обезбедува со копчиња и е лесен за отстранување и миење. Нашиот прекрасен избор на живописни бои нема да избледи по миењето и се прекрасен, елегантен начин за ажурирање на вашата спална соба. Нашиот сет за постелнина за хотелски колекција е ткаен од највисок квалитет на микрофибер материјал, двојно четкан од двете страни за крајна мекост и удобност. Лесен, дише и кул на допир, нашата луксузно мека постелнина ќе создаде спокоен искуство за спиење, оставајќи да се чувствувате освежено и подмладено.

Повеќе детали

Избор на купувачи