Колекција за слатка домашна колекција Мика Фау Крзно животинско сет - Кинг Бургундија
Неодамнешно

Колекција за слатка домашна колекција Мика Фау Крзно животинско сет - Кинг Бургундија

DEN 1.33

Достапно на барање

Слатка домашна колекција Слатка домашна колекција кралска големина утешител сет 3 парчиња животинско крзно ултра мека микрофибер постелнина со срам- крал Бургунд удобник и срам постави 100% полиестерско крзно крзно, со мек микрофибер од обратна страна. Утех и срамни сет. Машинско миење топло, суво суво на ниско ниво, не бели. Кинг : 1 удобник 104 "l x 90" w, 2 shams 20 "l x 36" w. Боја : Бургундија.

Повеќе детали

Избор на купувачи