Жените Секси Чипка Здолниште Облека Тргна Рамо Долг Ракав Види Преку Култура Блузи И Мини Здолниште За Улична Облека
Неодамнешно

Жените Секси Чипка Здолниште Облека Тргна Рамо Долг Ракав Види Преку Култура Блузи И Мини Здолниште За Улична Облека

DEN 1.33

Достапно на барање

Жените Чипка Здолниште Во Собата Fairycore Види Преку Надвор Рамо Долги Ракави Култура Блузи И Мини Здолниште Костум 2 Парче Облека Улична облека. Карактеристики. Лето 2 парче здолниште во собата, чипка долги ракави култура блузи и мини здолниште облека, модерен и удобен. Погоден за секојдневно носење во пролет и лето, активности на отворено, шопинг, состаноци, забави и какви било други прилики. Големина(см)ttttttt TTTtops Должина : t36t Bust : t76 Tskirt Должина : t34пресврт : t62tsleve : t53. М t Tops Должина : t37t Bust : t80 Tskirt Должина : t35пресврт : t66tsleve : t54. L Ttops Должина : t38t Bust : t84 Tskirt Должина : t36пресврт : t70tsleve : t55. Големина (инчи)ttttttt TTtops Должина : t14. 17 t Bust : t29. 92 Tskirt Должина : t13. 39 пресврт : t24. 41 tsleve : t20. 87 . М t Tops Должина : t14,57 t Bust : t31, 50 Tskirt Должина : t13, 78 пресврт : t25, 98 tsleve : t21, 26 . L t Tops Должина : t14, 96 t Bust : t33, 07 Tskirt Должина : t14, 17 пресврт : t27, 56 tsleve : t21, 65 . Спецификација. Материјал : 20% Памук +80% Полиестер. Стил : Мода. Пол : Жени. Сезона : Лето. Големина : С, М, Л. Прилики : Дневно. Пакет Вклучувајќи : . 1* Врвови. 1* Здолниште. Забелешка : . Може да има отстапување од 1-2 см во различни големини, локации и истегнување на ткаенини. Табелата со големини е само за повикување; може да има мала разлика со она што ќе го добиете. Бојата може да биде посветла или потемна поради различниот приказ на КОМПЈУТЕРОТ. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Удобен Материјал : женските летни облеки се изработени од 20% памук +80% полиестер, мек и пријателски за кожата, лесен матеирал поудобен и дише. Карактеристики : чипка здолниште во собата. Кроп блузи карактеристики без грб, долг ракав, надвор од рамото, види преку, чипка жакард, ниско намалување. Здолништето за истегнување е дизајнирано во мини должина за совршено да ги покаже вашите шармантни облини. Појавување : облеките на Плажа за жени може да се комбинираат со кардијани, палто, високи потпетици, ѓердан и брош за да се создаде изглед што ги тера луѓето да го сакаат. Многу Прилики : Здолниште и врвен комплет за жени се погодни за секојдневно носење во пролет и лето, активности на отворено, клуб, коктел, матурска, свадба, плажа, одмор, патување, враќање дома, запознавање итн. Најдобар Подарок : комплетите здолништа од 2 парчиња за жени се идеален подарок за вашето семејство, пар или пријатели Тенок фит ќе и ласка на вашата фигура, супер шик изглед.

Повеќе детали

Избор на купувачи