Борнмио КУЛМОР Бар Столици Со Грб И Потпирач За Нозе Шалтер Висина Јадење Столици
Неодамнешно

Борнмио КУЛМОР Бар Столици Со Грб И Потпирач За Нозе Шалтер Висина Јадење Столици

DEN 1.67

Достапно на барање

КУЛМОР Гроздобер Столици За Шипки Со Висина На Грбот И Потпирачот За Нозе Столици За Јадење Тегови И Димензии Материјал За Тапацир Кадифени ткаенини Материјал За Полнење На седиштето Пена материјал За Полнење Со Тапацир Капацитет 250 lb Frame Материјал Цврсти +Вклучени Иверица Нога Колорголденуфолтирано Перниче За Седиште Вклученоочка МАТЕРИЈАЛНА Земја На Потеклокина Големина На Производот20.87*20.47*36.61-44.88 инчпакување големина22.05*20.87*16.14 инчи Висина На седиштето25. 2033.46"Ширина На Седиштето18, 50" Длабочина На Седиштето16, 93 " Нето /Бруто Тежина 19, 40 фунти / 24.24 Фунти Карактеристики : 1. Цврста Рамка : столчињата за шипки имаат цврста метална рамка и удобни седишта, од кои секоја може да носи 250 килограми.2. Удобно Седење : столицата за шипки е изработена од Висококвалитетна ткаенина исполнета со цврст сунѓер од пена, лесно може да се избрише со влажна крпа. Неговиотrestономски дизајниран потпирач за грб и потпирач за нозе може да обезбеди поголема поддршка за вашето тело додека седите, што го прави релаксирачки и безбеден во исто време.3. Ретро Стил : оваа гроздобер столица во комбинација со античка боја и модерен дизајн може да одговара на секоја декорација или стил, одлични се за трпезарија, кујна, дневна соба, простор за забава, простор за одмор, ресторан, канцеларија, изложба, кафе куќа и така натаму.4 . Лесно За Склопување : Потребно Е Одредено склопување за овој Комплет Шипки. Овој сет вклучува упатство за употреба што лесно се следи и вклучени се сите хардверски комплети и инструкции. Ќе чини не повеќе од 30 минути за да ги соберете и двајцата. Борнмио КУЛМОР Бар Столици Со Грб И Потпирач За Нозе Контра Висина Јадење Столици.

Повеќе детали

Избор на купувачи