Смешни Велигденски Чаши Неткаен Зајаче Јајца Очила Во Форма На Пиле За Возрасни И Тинејџери Забава Материјали Велигден Декорација Подарок За Дете
Неодамнешно

Смешни Велигденски Чаши Неткаен Зајаче Јајца Очила Во Форма На Пиле За Возрасни И Тинејџери Забава Материјали Велигден Декорација

DEN 207.52

Достапно на барање

Велигденски Очила Симпатична Смешно За Возрасни и Тинејџери Задебелени Пластични Фестивал Снабдување Нетоксични. Опис : . 1. Партиски Материјали За Велигденски Додатоци : овие новини рамки за очила се обликувани од различни велигденски теми, вклучувајќи 10 различни стилови на очила без леќи, како Што Се велигденски јајца, зајачиња и пилиња од лушпи од јајца. 2. Уникатен Дизајн : стилскиот ретро изглед додава дополнителен допир на симпатичност на рамките. 3. Забавна Декорација : Користете Ги Овие велигденски рамки за украсување На вашиот велигденски фустан или како забавен додаток на Вашата велигденска корпа, плус тие се одлични за полнење велигденски јајца и совршени како велигденски забави, додатоци за празници, слатки реквизити за очила за очила, реквизити за фото кабина, награди За велигденски забави и многу повеќе. 4. Квалитетен Материјал : Изработен од најквалитетна задебелена пластика, целосно нетоксичен. 5. Дури И Големина : една големина одговара на повеќето тинејџери и возрасни. . Спецификација : . Материјал : Неткаен + пластика. Боја : како што е прикажано. Големина : како што е прикажано. Тежина : 20гр (приближно.). Стил : 10 стилови за да изберете од. Пакет : ОПП торба. . Пакетот Вклучува : 1 * Велигденски чаши. . Забелешка : . 1. Рачно мерење, големината ќе има грешка од 0,5-2мм, предмет на вистинската ставка. 2. Поради разликите во светлината и екранот, бојата на стоката може да биде малку поинаква од сликата. Совршена идеја за подарок. Прекрасно со квалитетна изработка. Декоративни и функционални за вашиот дом, канцеларија или студентска соба.

Повеќе детали

Избор на купувачи