Мдуодуо Автомобил Камион Авто Рефлектирачка Лента Безбедност Внимание Видливост Лента Филм Налепница, Сина Самолеплива Рефлектирачка Лента
Неодамнешно

Мдуодуо Автомобил Камион Авто Рефлектирачка Лента Безбедност Внимание Видливост Лента Филм Налепница, Сина Самолеплива Рефлектирачка

DEN 3.33

Достапно на барање

Карактеристики : * ќе добиете сосема нова и висококвалитетна рефлектирачка безбедносна лента за претпазливост!* Овој рефлектирачки безбедносен појас за претпазливост е изработен од ултра дебел ПВЦ, издржлив, висококвалитетно рефлектирачко печатење, може да биде многу очигледен ноќе, да игра улога на претпазливост!* Рефлекторската лента е вид на светлосна енергија што ја рефлектира светлината во темнина и ноќе . Главно се користи за вашата градина и дома безбедносни знаци и објекти за патен транспорт, возила, чамци, патеки, етапи, сите видови премини и сродни машини и опрема.* Површината е шестоаголна клеточна шема . Имаме три димензии. Добар вискозитет, водоотпорен, долг работен век, силна рефлексивност.* Рефлектирачкиот филм може јасно да го прикаже прегледот на објектот што сакате да го предупредите, помагајќи да се избегнат несреќи.* Висококвалитетниот леплив рефлектирачки филм и табла може цврсто да се комбинираат, не е лесно да паднат.Детали : Материјал : пвц рефлектирачка таписерија : Црвена, Бела, Жолта, Сина, Златна, Зелена : 5 * 300 cmquanty : 1 парчиња висококвалитетна рефлектирачка безбедност Внимание содржина на пакетот : 1 парчиња висококвалитетна рефлектирачка безбедност внимание тапенота : 1. Поради различни фактори како што се осветленоста на екранот и осветленоста на светлината, вистинската боја на производот може да биде малку поинаква од сликата прикажана на веб-страницата.2. Ве молиме земете го предвид малото отстапување на рачните мерења во податоците. Ќе добиете сосема нова и висококвалитетна рефлектирачка безбедносна лента за претпазливост!. Овој рефлектирачки безбедносен појас за претпазливост е изработен од ултра дебел ПВЦ, издржлив, висококвалитетно рефлектирачко печатење, може да биде многу очигледен ноќе, да игра улога на претпазливост!. Рефлекторската лента е вид на светлосна енергија што ја рефлектира светлината во темнина и ноќе. Главно се користи за вашата градина и дома безбедносни знаци и објекти за патен транспорт, возила, чамци, патеки, етапи, сите видови премини и сродни машини и опрема. Површината е шестоаголна клеточна шема. Имаме три димензии. Добар вискозитет, водоотпорен, долг работен век, силна рефлексивност. Рефлектирачкиот филм може јасно да го прикаже прегледот на објектот што сакате да го предупредите, помагајќи да се избегнат несреќи.

Повеќе детали

Избор на купувачи