Ткаенина од лажица-Мини Точки Црвен Расадник Отпечатен На Модерна Ткаенина од Дрес покрај Дворот-Модна Облека За Облека со 4-Насочен Истегнување
Неодамнешно

Ткаенина од лажица-Мини Точки Црвен Расадник Отпечатен На Модерна Ткаенина од Дрес покрај Дворот-Модна Облека За Облека со 4-Насочен

DEN 512.00

Достапно на барање

Мини Полка Точки Црвена Расадник Лажица Ткаенина од Страна на јардспунфлора ткаенина е одржливо печатени во САД со користење на нетоксични мастила и етички извори материјали. Нашиот уникатен процес на барање значи дека можете да го најдете совршениот дизајн и да го испечатите по нарачка на вистинската ткаенина за вашиот проект! Со Лажица, можете да се поврзете со уметници од целиот свет. Секој дизајн е изработен од независен дизајнер на површина кој добива провизија за секоја продажба! Модерен Дрес широк 56 инчи / / 6,2 мл по квадратен двор. 95% полиестер, 5% спандекс дрес плетена ткаенина со 4-насочно истегнување и чувство слично на памук. Совршен за маици, блузи за резервоари, фустани, макси здолништа, ленти за глава, шалови и облека за бебиња. Оригинален Дизајн Авторски Права : Мистина. Повеќе дворови ќе се печатат како континуирана должина, повеќе масни четвртини се произведуваат како индивидуални парчиња. Одржливо Нарачано Од Лажица Во Дурам, Северна Каролина.

Повеќе детали

Избор на купувачи