Гилисо 4. Стапала Божиќно Склопувачко Вештачко Дрво, Мала Тенка И Виножито Светка За Празнични Украси За Забави Во Затворен Простор На Отворено Враќање На Училиште
Неодамнешно

Гилисо 4. Стапала Божиќно Склопувачко Вештачко Дрво, Мала Тенка И Виножито Светка За Празнични Украси За Забави Во Затворен

DEN 1919.84

Достапно на барање

4,9 Стапки Божиќно Склопувачко Вештачко Дрво, Мала Тенка И Виножито Светка За Украси За Празнични Забави Внатрешна Надворешна Карактеристика : Количина : 1 Pcs Colour : Blue Material : пластика големина на Производот : 150x36x37cm/59, 06x14, 17x14, 57inpackage големина : 34x33x7, 5cm/13, 39x12, 99x2.95гр Тежина : 940гр / 2.07 Лбдескрипција : Сјаен Дизајн : Овие Пенливи Новогодишни Елки Се Исполнети Со Сјајни светки, Сите агли Сјаат. Во текот на денот, дрвото е пенливо блинг кога сончевата светлина на неа. Ако додадете стринг светла за тоа што го направи да изгледа поубаво во мракот. (Овој производ не содржи лесни жици)Лесен за инсталирање и чување : ова е пријатна вештачка Елка совршена за мали и средни простории. Одлично е за заштеда на простор во споредба со традиционалните дрвја. Не се потребни алатки или вештини. Толку лесно за поставување и симнување. Само одвојте 2 минути. Кога не се користи ова дрво и може да се стави во кутија и се чуваат далеку. Дизајнот што се преклопува и одвојува, исто така, ги прави полесни за складирање.Висококвалитетен материјал : Елката за влечење изработена од висококвалитетен пвц и метал, со цврста основа и прачка, материјалот е издржлив и може да се користи во многу сезони. Нетрадиционална Новогодишна елка не се користи само За Божиќ. Тоа би можело да го красат вашиот дом партија свадба Камин во текот на годината - Во Пролет, Лето ,umn и Зима.Совршен украс За Божиќ : Оваа Елка може да се преклопи или повторно да се користи. Има дизајн на повлекување и лесно може да се подготви За Божиќ. Погоден за домашен камин, преден трем, двор, градина, спална соба, дневна соба и двор, трговски центар, ресторан, изложба, божиќна декорација. Пред биро на канцеларија, Продавница, Бар и др.Комплет за склопување : пакетот содржи готови комплети за склопување, Новогодишни елки, постаменти. Можете лесно да ги комплетирате.Содржина на пакетот : 1x Божиќно Склопувачко Вештачко Дрво Giligiliso Клиренс 4,9 Стапки Божиќно Склопувачко Вештачко Дрво, Мала Тенка И Виножито Светка за Украси за Празнични Забави на Отворено. Функција : . Количина : 1 парчиња. Боја : Сина. Материјал : Пластика. Големина на производот : 150х36х37см/59, 06х14, 17х14, 57ин. Големина на пакетот : 34х33х7, 5см/13, 39х12, 99х2, 95ин. Бруто Тежина : 940гр / 2,07 фунти. Опис : . Сјаен дизајн : Овие Пенливи новогодишни елки се исполнети со сјајни светки, сите агли сјаат. Во текот на денот, дрвото е пенливо блинг кога сончевата светлина на неа. Ако додадете стринг светла за тоа што го направи да изгледа поубаво во мракот. (Овој производ не содржи лесни жици).

Повеќе детали

Избор на купувачи