Американски Про Декор 5apd Голем Врежан Дрво Дојдете
Неодамнешно

Американски Про Декор 5apd Голем Врежан Дрво Дојдете

DEN 2.67

Достапно на барање

Свитоците се прецизно рачно издлабени од квалификувани и искусни занаетчии кои посветуваат деликатно внимание на сложените детали, убавина и украси. Дизајнерските мотиви се внимателно рачно врежани во длабоко олеснување за да се постигнат највисоките стандарди за фин квалитет, разубавување и автентичност. Рака врежан од мебел Одделение Северна Америка Цврсти Дрвени Предмети.Карактеристики што се продаваат во парови - Наведената Големина е за секое парче дизајн со длабок релјеф текстура на природно дрво зрно недовршен совршен акцент на орнаменти за кабинети, камини, мебел, ѕидни апликации и повеќе додава допир на елеганција и разубавување на сите проекти за обработка на дрво и може да се насликаат, обоени или вештачки завршени Стилови - Само Акантусдимензија - 12 W x 0,5 д х секоја страна 5.25 Ч Во.Големина-Голем-ШКУ : Scл102844 Свитоците се прецизно рачно издлабени од квалификувани и искусни занаетчии кои посветуваат деликатно внимание на сложените детали, убавина и украси. Дизајнерските мотиви се внимателно рачно врежани во длабоко олеснување за да се постигнат највисоките стандарди за фин квалитет, разубавување и автентичност. Рака врежан од мебел Одделение Северна Америка Цврсти Дрвени Предмети. Карактеристики Што се Продаваат во парови - Наведената Големина е за секое парче. Дизајн за длабоко олеснување. Природно дрво зрно текстура недовршени. Совршен акцент орнаменти за кабинети, камини, мебел, ѕидни апликации и многу повеќе. Додава допир на елеганција и разубавување на секој проект за обработка на дрво. Изшкуркан. Може да бидат насликани, обоени или вештачки завршени. Стил-Онлеј Акантус. Димензија - 12 W x 0,5 D x секоја страна 5,25 H во. Големина-Голема. - ШКУ : RЛ102844.

Повеќе детали

Избор на купувачи