Денот На Вљубените Дрвени Занает Десктоп Дрво Уметност Красат Свадба Партија Декорација
Неодамнешно

Денот На Вљубените Дрвени Занает Десктоп Дрво Уметност Красат Свадба Партија Декорација

DEN 415.68

Достапно на барање

Опис. Дали сакате да ја декорирате вашата свадбена забава? Дали сакате да создадете романтична атмосфера која е единствена за свадбената веселба? Ако е така, овој украс дефинитивно ќе ви помогне многу. Користете го за украсување на Вашата свадба или Денот на Вљубените и подарете ја вашата забава весела атмосфера за да ги импресионирате вашите гости!. Карактеристики. - Боја : Како Што Е Прикажано. - Материјал : Шимшир. - Големина : 17, 80Х2, 20Х21, 00см/7, 00Х0, 86Х8, 25ин. - Диви опсег на примена. Применливо за влез, спална соба, дневна соба, работна соба, канцеларија итн. - Овој украс е исто така добар фото реквизит кој ги прави вашите фотографии поинтересни. Заслужуваш да го имаш. - Основата е стабилна и не е лесна за превртување, можете да ја користите за украсување на вашата свадбена сцена и создавање романтична атмосфера. -Лесен и пренослив, погоден е за чување и употреба дома. Изгледот е романтичен и нежен. - Овој украс може да создаде совршена атмосфера, совршена за украсување соба, дом, забава, свадба итн. Диви опсег на примена. Применливо за влез, спална соба, дневна соба, работна соба, канцеларија итн. Овој украс е исто така добар фото реквизит што ги прави вашите фотографии поинтересни. Заслужуваш да го имаш. Основата е стабилна и не е лесна за превртување, можете да ја користите за украсување на вашата свадбена сцена и создавање романтична атмосфера. Лесен и пренослив, погоден е за чување и употреба дома. Изгледот е романтичен и нежен. Овој украс може да создаде совршена атмосфера, совршена за украсување соба, дом, забава, свадба итн.

Повеќе детали

Избор на купувачи