Кинески Среќен Мавтајќи Мачка Повикувајќи Манеки Неко Злато Богатство Богатство Фенг Шуи Нови
Неодамнешно

Кинески Среќен Мавтајќи Мачка Повикувајќи Манеки Неко Злато Богатство Богатство Фенг Шуи Нови

DEN 2.00

Достапно на барање

Карактеристики на производот : - Изработена од висококвалитетна пластика, не е лесна за стареење и издржлива.- Оваа Среќна Мачка на соларна енергија е во златна завршница со симпатична јака и ѕвонче и зелена лигавче-мачката мавта со левата шепа, додека држи голема златна грутка во десната шепа.- Среќната Мачка доаѓа на златен штанд во кој се наоѓа и соларниот панел - не се потребни батерии, што значи дека заштедувате пари додека мачката повикува повеќе!- Среќните Мачки се познати и како Манеки Неко, Повикуваат Мачки, Пречекуваат Мачки, Техно Мачки, Мачки Со Пари или Мачки Со Богатство-тие се популарни на Далечниот Исток, каде што често седат на влезовите на бизнисите за да повикуваат обичаи и пари.- Сончевиот приемник ја претвора светлосната енергија во кинетичка енергија, дозволувајќи им на мачката постојано да се ниша, што е еколошки и не бара батерии.- Погоден за домашна канцеларија, декорација на автомобил, домашна декорација, роденденски подароци.Параметри на производот : * Материјал : пластика * Боја/Опционални бои : светло злато, мат злато, бело, лизгање, црно* Димензии : 16*10.7*10.5 СМ (приближно)*напојување : 2*list батерии (не се вклучени)список на Пакети : 1x Среќна Мачка : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Производ. - Изработен од висококвалитетна пластика, не е лесен за стареење и издржлив. - Оваа Среќна Мачка на соларна енергија е во златна завршница со симпатична јака и ѕвонче и зелена лигавче. - Мачката мавта со левата шепа, додека држи голема златна грутка во десната шепа. - Среќната Мачка доаѓа на златен штанд во кој се наоѓа и соларниот панел.

Повеќе детали

Избор на купувачи